RK73G1ETTP20R5F
MFR.Part #
RK73G1ETTP20R5F
JLCPCB Part #
C2577856
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS