RK73G1ETTP2101C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2101C
JLCPCB Part #
C2580947
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS