RN73R2ATTD3900F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD3900F50
JLCPCB Part #
C2505817
Description
125mW 150V 390Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS