RN73R1JTTD6041B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD6041B10
JLCPCB Part #
C2564490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS