RN73H2BTTD3920F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3920F25
JLCPCB Part #
C3983991
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS