SLR1TTE3161D
MFR.Part #
SLR1TTE3161D
JLCPCB Part #
C4059447
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS