RK73G1ETTP1743F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1743F
JLCPCB Part #
C2579923
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS