RN732BTTD1542A25
MFR.Part #
RN732BTTD1542A25
JLCPCB Part #
C4170258
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS