SG73P1JTTD130G
MFR.Part #
SG73P1JTTD130G
JLCPCB Part #
C4016769
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS