SG73P2ARTTD132G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD132G
JLCPCB Part #
C6221385
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS