RK73H1JRTTD6203D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD6203D
JLCPCB Part #
C4091051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS