RN73H1JTTD36R0D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD36R0D100
JLCPCB Part #
C3912573
Description
100mW 36Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS