SG73S2BRTTD4323F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4323F
JLCPCB Part #
C5895200
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS