RK73G1ETTP1503C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1503C
JLCPCB Part #
C4310798
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS