RK73G1ETTP1473F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1473F
JLCPCB Part #
C2582055
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS