RK73G1ERTTP1473F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1473F
JLCPCB Part #
C5870493
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS