RK73G1ETTP13R3F
MFR.Part #
RK73G1ETTP13R3F
JLCPCB Part #
C2579167
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS