RK73G1ETTP13R0F
MFR.Part #
RK73G1ETTP13R0F
JLCPCB Part #
C2579170
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS