RK73G1ETTP1331F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1331F
JLCPCB Part #
C3947365
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS