RN73H2BTTD1050D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1050D50
JLCPCB Part #
C2543253
Description
105Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS