RN73H1ETTP7230C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP7230C50
JLCPCB Part #
C2542559
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 723Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS