RK73G1ETTP1303F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1303F
JLCPCB Part #
C2582072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS