RN73H2ATTD5303B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD5303B50
JLCPCB Part #
C2538367
Package
0805
Description
125mW 530kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS