RK73G1ETTP1273F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1273F
JLCPCB Part #
C4091213
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS