RK73G1ETTP1271C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1271C
JLCPCB Part #
C2580937
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS