RK73G1ETTP2203F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2203F
JLCPCB Part #
C2579947
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS