RK73G1ETTP1213F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1213F
JLCPCB Part #
C2582023
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS