RN73H2BTTD5052F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5052F25
JLCPCB Part #
C2546540
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS