RK73H2HTTE2371D
MFR.Part #
RK73H2HTTE2371D
JLCPCB Part #
C2582776
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS