SG73P2E1RTTD2700D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2700D
JLCPCB Part #
C7311752
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS