RK73G2ARTTD93R1F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD93R1F
JLCPCB Part #
C6388509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS