RK73G1ETTP10R2D
MFR.Part #
RK73G1ETTP10R2D
JLCPCB Part #
C2580970
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS