RK73G1ETTP1003C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1003C
JLCPCB Part #
C2580306
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS