RK73G1ERTTP9532D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP9532D
JLCPCB Part #
C6648303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS