RN73R2BTTD5692B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5692B50
JLCPCB Part #
C2548278
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS