SG73P2ETTD7501D
MFR.Part #
SG73P2ETTD7501D
JLCPCB Part #
C4068380
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS