RK73G1ERTTP6802F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP6802F
JLCPCB Part #
C6973595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS