HV732BTTD6803D
MFR.Part #
HV732BTTD6803D
JLCPCB Part #
C3934415
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS