HV73V1JTTD8873F
MFR.Part #
HV73V1JTTD8873F
JLCPCB Part #
C4215821
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS