RK73G1ERTTP5112F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP5112F
JLCPCB Part #
C6181271
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS