RK73G1ERTTP4872D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP4872D
JLCPCB Part #
C6270214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS