SR732HTTE4R42F
MFR.Part #
SR732HTTE4R42F
JLCPCB Part #
C2601078
Description
-55℃~+150℃ 4.42Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS