RN732BTTD94R2B50
MFR.Part #
RN732BTTD94R2B50
JLCPCB Part #
C4021010
Description
-55℃~+155℃ 125mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS