RN73H2BTTD32R4F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD32R4F50
JLCPCB Part #
C2541507
Description
250mW 32.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS