RK73G1ERTTP3011F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP3011F
JLCPCB Part #
C6973453
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS