RN73R2BTTD4990B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4990B10
JLCPCB Part #
C2571573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS