RK73G1ERTTP2941F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP2941F
JLCPCB Part #
C5725064
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS