RN732BTTD4320B50
MFR.Part #
RN732BTTD4320B50
JLCPCB Part #
C4004364
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS