AC0402JR-7W2K4L
MFR.Part #
AC0402JR-7W2K4L
JLCPCB Part #
C6113634
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS