RN732BTTD3200D100
MFR.Part #
RN732BTTD3200D100
JLCPCB Part #
C7348259
Description
-55℃~+155℃ 125mW 320Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS